LEDA aplikace kamna ve 3D ve vašem interiéru ZDARMA

CO JE TO “LEDA 3D APLIKACE”?

“Leda 3D aplikace” vám umožní si zobrazit přes smartphone či tablet vybraná krbová kamna značky Leda ve 3D, v životní velikosti, zcela reálně vypadající, přímo u vás doma a to zcela ZDARMA! Vy uvidíte, jak bude daný typ kamen vypadat přesně tam, kam si budete chtít nová kamna postavit, můžete si zvolit barvu kamen, zobrazit kouřovod a zobrazit si i sklo pod kamna v zvoleném tvaru. Aby jste si mohli udělat 100% představu, jak budou kamna vypadat, lze je i zapálit a vy uvidíte, jak budou kamna vypadat, když budou hořet!

Můžete se ke kamnům libovolně přibližovat a vzdalovat, chodit kolem nich a prohlížet si je ze všech možných stran. Budete přesně vědět, jak budou kamna v interiéru vypadat. Můžete se vedle nich postavit a pořídit si fotografii, kterou můžete komukoliv poslat. Je to jednoduché, dokonalé a zcela ZDARMA. A jak se budete moci sami přesvědčit, imitace kamen v interiéru je dokonalá.

K použití LEDA 3D aplikace potřebujete pouze LEDA aplikaci – tu si stáhnete zdarma (pro Apple přístroje na App Store a pro Android na Google Play). Aplikaci si lze také stáhnout přes zde uvedené QR kódy.

          Download App Store                           Download Google Play


JAK APLIKACE FUNGUJE?

Unikátní obrázek stačí položit na místo, kde by v budoucnu měla stát krbová kamna. Ve vašem smartphonu či tabletu si otevřete LEDA 3D aplikaci, kde si vyberete vhodný jazyk (nyní v německém a anglickém jazyce, ale pokud jazyky neovládáte nevadí, aplikace je velmi jednoduchá a podrobný popis ), kliknete na Start a zvolíte si požadovaný model kamen značky LEDA. Poté se již pouze přiblížíte zařízením k položenému obrázku, dokud se vám na displeji nezobrazí vybraná krbová kamna. Poté se můžete opět vzdálit a již se volně pohybovat kolem kamen vpravo či vlevo pro co nejlepší představu, jak bude dané místo s kamny vypadat. Vedle kamen si nechte postavit někoho z rodiny, aby jste viděli, jak jsou kamna veliká. Ovšem je nutné mít stále namířený smartphone či tablet na dané místo s obrázkem, aby kamna z displeje nezmizela. Kamna si můžete otáčet o 360°, nebo libovolně posouvat.

Na zobrazených kamnech na displeji si přes ikonu skříženého šroubováku a klíče otevřete další nastavení, kde si můžete jednak zapálit oheň ve spalovací komoře pro ještě reálnější představu, dále si můžete vložit pod kamna skleněnou podložku, či kouřovod s napojením do zdi, aby dílo bylo kompletní.

Na závěr si vyobrazená kamna můžete přes ikonu fotoaparátu vyfotit a tyto fotografie se Vám v aplikaci ukládají do složky, z které si je můžete stáhnout do svého PC, či rozeslat emailem.

Součástí aplikace je i fotogalerie rozdělená na krbová kamna, krbové vložky a venkovní krby, kde naleznete krásné designové fotografie kamen v interieru pro inspiraci.

Samozřejmě v menu aplikace máte jednoduchý návod, jak aplikaci používat, nebo si rovnou můžete na email nechat zaslat unikátní obrázek LEDA Marker nutný pro funkčnost aplikace zcela zdarma, pouze pro poslání musíte mít přístup k internetu.