Automatická regulace Heta – HAC

Automatická regulace Heta Vám zajistí ideální spalování ve Vašich krbových kamnech. Automaticky kontroluje zásobování vzduchu, určuje, kdy musíte doplnit palivo do vašich kamen, aby bylo dosaženo optimální a čisté spalování.

Když teplota dosáhne zvolené teploty, automatická regulace upraví přísun vzduchu tak, aby kamna hořela efektivně a čistě.

S Automatickou regulací Heta získáte detailní přehled o spalování. Modul s klapkou je zabudovaný v kamnech již z výroby a ovládací displej můžete mít buď zavěšený na zdi, nebo ve zdi přímo zabudovaný v originálním pouzdře, kdy nic nevyčnívá do prostoru. Tento jednoduše ovladatelný ovládací pult s displejem Vám ukáže veškeré požadované informace o teplotě, efektivitě, spotřebě apod..

Heta automatická regulace je dostupná pro modelové řady Scan-Line 500, 800 a 95.

Životní prostředí a ekonomika

Heta Automatická regulace pomáhá při spalování v kamnech nastavení průtoku vzduchu tak, aby kamna vždy spalovali tak účinně a čistě, jak je to jen možné. Optimální spalování znamená, že jste zužitkovali vaše dřevo v maximální možné míře a můžete ušetřit až 40% paliva.

Optimálním spalováním získáte více ze svého topení. Rovněž zajistí, aby znečišťující plyny byly spáleny před tím, než opustí komín. To prospívá nejen životním prostředí, ale i vašemu účtu za vytápění.