O společnosti Piazzetta

Vize společnosti Piazzetta

Vytváření inovativních řešení vytápění, slučování kvality a estetiky, rozvíjení nových nápadů a atmosféry kolem ohně, aby se stal centrem přitažlivosti v domácnosti: to jsou cíle, které Piazzetta sleduje.

Italská vášeň

Skupina Piazzetta nadále utváří svou budoucnost tím, že se spoléhá na lidi, kteří investují svou vášeň a odhodlání do vývoje inovativních řešení vytápění. Příběh se odehrává na úpatí Asola, historického města nabitého uměleckými poklady, které je také jedním z italských výrobních center. Skupina vzešla z tohoto pozadí jako velká společnost s výzkumnými a vývojovými laboratořemi, výrobními a logistickými zařízeními a kancelářemi managementu. Solidní průmyslová produkce, která nabízí širokou škálu kamen a krbů pro uspokojení jakýchkoli osobních potřeb a vkusu. Domenico Piazzetta (majitel) založil společnost již v roce 1960.

Panoramatické krby

Panoramatické krby jsou vrcholem řady Piazzetta. Vyznačují se propracovaným designem a rafinovanými konstrukčními řešeními. Vznikl tak krb schopný dodat charakter obývacímu pokoji díky své impozantní přítomnosti. 360° panoramatické sklo umožňuje pohled na oheň ze všech směrů a dělá z krbu stěžejní prvek domova. Panoramatické krby jsou pokryty masivní keramikou, ručně opracovanou a tvarovanou, aby bylo docíleno dokonalého tvaru. Barvy a povrchové úpravy činí tyto keramické díly vysoce univerzálními, aktuálními a schopnými zapadat do mnoha různých prostředí, aby uspokojily různé styly nábytku.

Keramika, řemeslná tradice

Keramika je určujícím prvkem stylu a designu Piazzetta. Náš závod je největším evropským závodem na výrobu keramiky, ve kterém se po léta předává technika řemeslné výroby aplikovaná na tento rafinovaný a jedinečný materiál. Zpracovat keramiku je umění, které vyžaduje čas a trpělivost. Výsledky jsou pozoruhodné: originální a exkluzivní obklady, které mluví samy za sebe, schopné vylepšit různé provedení, detaily a styly.

Piazzetta a ochrana životního prostředí

Každý produkt prochází přísnými laboratorními testy, aby byl zaručen výsledek, který respektuje životní prostředí, a to prostřednictvím omezení spotřeby a udržitelného využívání zdrojů. Pečlivý výběr materiálů a technologických řešení používaných ve výrobních procesech vedl k řadě certifikací vydaných předními instituty, které potvrzují shodu výrobků s nejpřísnějšími standardy ochrany životního prostředí.

Území Piazzetta a Asolo

Skupina Piazzetta byla založena a vyrostla na úpatí Asola, města bohatého na umělecké poklady, které Giosuè Carducci definoval jako „město sta obzorů“, aby podtrhl nádherné výhledy, které se otevírají z jeho kopců. Asolo, klenot regionu Veneto a oblasti Marca Trevigiana, je také světově proslulým italským výrobním centrem. V tomto prostředí, kde se předávají vážené hodnoty, Piazzetta Group nadále roste a utváří svou budoucnost spoléháním se na styl, technologii, kvalitu a hodnoty.

Výzkum a technologie

Produkty Piazzetta vycházejí z neustálého úsilí o přísné laboratorní testy zaměřené na zvýšení komfortu pro zákazníky. Neustálý výzkum umožnil vývoj inovativních řešení, z nichž některá jsou mezinárodně patentována. Jedním takovým příkladem je systém Multifuoco®, exkluzivní řešení Piazzetta, které způsobilo revoluci v tradičních topných systémech. Naším cílem je neustále garantovat nejvyšší standardy kvality, maximální výkon a trvalý provoz našich produktů.